Skip to main content

Kim jesteśmy?

Braćmi, którzy oprócz więzów krwi dzielą również zajawkę do tworzenia. Ease wypływa bezpośrednio z naszych doświadczeń zawodowych i zainteresowań. Jeden z nas jako graphic designer przez dziesięć lat pracując dla agencji reklamowych w Polsce i zagranicą współtworzył wiele projektów digitalowych. Drugi w tym samym czasie zgłębiał branżę odzieżową. Wspierając produkcyjnie różnorodne marki od podszewki poznał świat projektowania, szycia i sprzedaży ubrań.

Nasza wspólna pasja zaczęła się materializować już jakiś czas temu – gdy zainwestowaliśmy we własną szwalnię. Chcieliśmy stworzyć nowoczesną pracownię, w której moglibyśmy połączyć siły i realizować nasze pomysły od A do Z, profesjonalnie i bez chodzenia na kompromisy.

Mieliśmy spore doświadczenie i odpowiednie zaplecze. Pomyśleliśmy, że to dobry moment, by stworzyć coś wyjątkowego i całkowicie własnego co zrewolucjonizuje sposób w jaki dotychczas kupowaliśmy odzież. W naszych głowach pojawiła się idea Ease.

Skąd pomysł na EASE?

Najprościej mówiąc: z autentycznej potrzeby. Każdy z nas prowadzi aktywne życie, ma na głowie dużo projektów, a dobę stara się rozciągać, jak tylko się da. W pewnym momencie obaj stwierdziliśmy, że nie mamy czasu na to, by codziennie dokładnie kompletować swój outfit. Nie mówiąc już o chodzeniu na odzieżowe zakupy.

Potrzebowaliśmy minimalistycznych, wygodnych, dobrze dopasowanych ubrań, które świetnie sprawdzałyby się w każdej sytuacji. Ubrań dla takich mężczyzn jak my: zabieganych, zapracowanych, ceniących sobie swój czas. Chcieliśmy również na zawsze pożegnać perspektywę chodzenia po sklepach i rozwiązać problem wiecznego nie dopasowania odzieży sieciowych marek, które zmieniają tabelę rozmiarów z każdą kolekcją.

Nasza misja

Uważamy, że męskie ubrania powinny być dobrze skrojone, świetnie leżeć i równie dobrze sprawdzać się w pracy, na spotkaniu biznesowym, podczas wyjścia ze znajomymi czy na wieczornej randce. Męskie zakupy natomiast powinny przebiegać prosto, sprawnie i komfortowo. Tak komfortowo, byśmy mogli zapomnieć, że w ogóle istnieją. Właśnie taka idea przyświeca nam na co dzień w Ease.

Co nas wyróżnia?

Osobiste podejście

Projektujemy i szyjemy dokładnie to, co sami chcielibyśmy nosić, a sposób działania Ease to nasza odpowiedź na potrzebę, z którą sami przez wiele lat codziennie się stykaliśmy.

Zero waste

Działamy w duchu zrównoważonego rozwoju. W naszym przypadku oznacza to przede wszystkim poszanowanie energii elektrycznej i bawełny. Szyjemy tylko tyle, ile potrzebujemy i nigdy nie produkujemy nic na zapas.

Lokalna produkcja

Tworzymy w Łańcucie. Mamy tam nowoczesną szwalnię, z której jesteśmy bardzo dumni. Nie interesuje nas masowa produkcja – stawiamy na lokalność, wysoką jakość i bezpośrednie, autentyczne relacje.

Autorskie kroje

Odzież Ease to w całości nasze projekty. Zależało nam na stworzeniu idealnego połączenia klasyki i nowoczesności. Tak powstały minimalistyczne kroje odpowiednie na każdą okazję i porę dnia.

W każdym produkcie staramy się pchnąć granicę i wprowadzić jakieś autorskie zmiany. Wierzymy w mantrę “less is more” stad w bluzach zlikwidowaliśmy kieszenie i sznurki a klasyczne koszulki zamieniliśmy na Modern bez ściągacza.

Witamy w Ease members, dzięki za zapisanie się do newslettera.

 

Twój kod promocyjny możesz znaleźć w swojej skrzynce, właśnie wysłaliśmy emaila